Шмигаль: Кораблі з вугіллям прибудуть в Україну в листопаді-грудні

Фото Facebook Дениса Шмигаля

Очікується, що сім кораблів із вугіллям прибудуть в Україну до кінця цього місця або на початку наступного, тому проблем із проходженням опалювального сезону не буде.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на брифінгу за результатами робочої поїздки до Тернопільської області, повідомляє UA.

За його словами, до кінця цього місяця або на початку наступного місяця вугілля в Україні вже буде.

“І, в принципі, ми вийдемо на стандартні параметри, але і зараз нам достатньо тієї потужності, якою володіє Україна. У нас базу забезпечує атомна генерація, яка працює у більшій потужності, ніж минулі осінньо-зимові періоди. У нас є наша гідрогенерація, вітрогенерація працює. Сонячна навіть зараз вже дає свою частинку. Працюють у київському енерговузлі ТЕЦ на газі підняті, але це технологічні питання. Тобто, в принципі, зараз енергосистема Україна збалансована і повністю забезпечена електроенергією”, – сказав Шмигаль.

На думку прем’єра, ті випадки, коли десь в окремих населених пунктах світло вимикається на годину або дві, – це робочі моменти ремонтів.

“Це планово, тому відповідна інформація є на сайті Міненерго. Там на кожен день кожне обленерго подає план ремонтів, які відбуваються у тих або інших населених пунктах. З цим можна наперед ознайомитися”, – наголосив очільник уряду.

Раніше Кирило Тимошенко заявив, що в українських сховищах достатньо газу для потреб населення і соціальної сфери.

Читайте також: Шмигаль заявив, що Україні вистачить вугілля та газу на опалювальний сезон (ВІДЕО)

Прямий ефір