Щоб формула миру Зеленського в повному обсязі спрацювала, Росія має програти цю війну, — Фесенко

Владимир Фесенко. Фото: uatv.ua

Реалізація формули миру, яку запропонував президент Володимир Зеленський, можлива тільки після поразки Росії у війні. Таку думку сьогодні, 15 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політолог Володимир Фесенко.

За його словами, Росія здійснює геноцид українського народу, зокрема, шляхом викрадення дітей з України. Багато країн уже визнали факт вчинення геноциду з боку РФ.

“Крім загальних політичних і міжнародно-правових рішень, що зараз уже теж робиться, Україна робить усе можливе для повернення цих викрадених дітей, особливо якщо вони були відірвані від своїх батьків. І тут необхідний спільний тиск на Росію з різними міжнародними організаціями, зокрема і з ООН. Це відбувається, можливо, недостатньо активно з боку ООН, на жаль, там великий вплив Росії, але цей процес теж уже йде. І знову-таки вирішальна умова тут — це поразка Росії у війні. Тому для того, щоб формула миру Зеленського в повному обсязі спрацювала, Росія повинна програти цю війну. Ось це головна вирішальна умова”, — наголосив він.

Фесенко зазначив, що багато хто іноді не розуміє, як формула миру може бути реалізована, адже РФ на неї не погодиться.

“Мова не про те, щоб на основі цієї формули миру вести переговори з Росією. Ні, спочатку Росія має програти цю війну. А потім формула миру президента Зеленського буде використана як для мирного врегулювання цього конфлікту, як фінал завершення війни, так і для побудови нової архітектури безпеки, зокрема, в Європі”, — сказав політолог.

Читайте також: Єврорада підтримує мирний план Зеленського, але РФ наразі не готова його прийняти, — Деніелсон

Прямий ефір