Єврорада підтримує мирний план Зеленського, але РФ наразі не готова його прийняти, — Деніелсон

Ларс Деніелсон. Скриншот: uatv.ua

Європейська Рада підтримує мирний план президента України Володимира Зеленського, але, на жаль, на сьогодні немає жодних перспектив того, що Кремль готовий його прийняти. Про це заявив постійний представник Швеції в ЄС Ларс Деніелсон, інформує FREEДОМ.

“Європейська Рада висловлює підтримку, коли говорять про мирний план президента Зеленського з 10 критеріями того, що, на його думку, буде розумною основою як для припинення вогню, так і для миру. І я думаю, що ці умови користуються підтримкою Європейської Ради і так буде й надалі. Але, на жаль, на цей момент ми не бачимо жодних перспектив для того, щоб інша сторона наблизилася до прийняття цих умов. Однак, я впевнений, що це так само буде елементом зустрічі керівників інституцій із президентом Зеленським у лютому”, — сказав він.

Деніелсон акцентував, що Європа, звісно ж, хоче миру, але “питання в тому, за яких умов”.

Читайте також: На чому базується “справедливий мир” Зеленського, пояснив експерт (ВІДЕО)

Нагадаємо, за словами політолога Володимира Фесенка, формула миру, запропонована президентом України Володимиром Зеленським, стосується не тільки припинення війни в Україні. Вона визначає принципи формування нової безпекової структури. Він констатував, що війна ще триває, а робота з реалізації формули миру президента Зеленського вже ведеться.

Прямий ефір