Що відомо про стан Кадирова — версії (ВІДЕО)

Рамзан Кадиров. Скріншот: uatv.ua

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Кремль не має жодної інформації про хворобу Рамзана Кадирова. Водночас ЗМІ пишуть, що глава Чечні хворий і потребує частого гемодіалізу. А представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ) повідомив, що Кадиров перебуває в дуже важкому стані, інформує FREEДОМ.

Кадиров останнім часом має поганий вигляд. Приблизно з кінця літа 2022 року з ним стали відбуватися швидкі і несподівані зміни. Він став рідше з’являтися на публіці та перед камерами. Як аналізують лікарі, глава Чечні, схоже, має серйозні проблеми з нирками. Але тут же тік-токер, після стількох повідомлень вирішив опублікувати відео, де він нібито на пробіжці. Мовляв, усе з ним добре. Але зовнішній вигляд його так само поганий. І невідомо, як давно було знято це відео.

За дивним збігом обставин, у Кадирова почалися проблеми саме з того періоду, коли ексміністр охорони здоров’я Чечні онколог Ельхан Сулейманов, а за сумісництвом особистий лікар сімейства Кадирових, приписав і зробив Кадирову серію ін’єкцій. Тому в мережі гуляє версія, що Кадирова отруїли. За словами експертів, версія цілком може бути, але до отруєння можна приписати не тільки лікаря, а й військових.

“Я цього не виключаю, тому що зараз іде… силовики Росії часто конфліктують між собою, але єдине, що об’єднує всіх силовиків Росії — це ненависть конкретно до Кадирова. Вони вважають, що він вкрав у них перемогу в Другій чеченській війні. І що їх об’єднує, що Кадиров просто не може жити, він має бути знищений”, — прокоментував політолог і політтехнолог Тарас Загородній.

Як кажуть люди, близькі до Кадирова, він вирішив, що саме його лікар здійснив отруєння. Досить швидко Ельхан Сулейманов зник. Ходять чутки, що його по-звірячому вбили — закопали в землю живим.

У ЗМІ наводять різні варіанти того, що може бути з Кадировим, і хто може за цим стояти. Є й варіант, що це все копія сценарію з Пригожиним. Адже свого часу Кадиров був йому другом, а Путін не любить як зрадників, так і їхніх друзів. Але, не варто забувати, що Кадиров — людина Путіна.

“Я не виключаю, що можуть бути спроби замаху безпосередньо на Кадирова, але Путін конкретно, найімовірніше, до цього не причетний, оскільки це йому просто не потрібно, це не логічно з його точки зору”, — каже Загородній.

Факт залишається фактом, за зовнішнім виглядом і багатьма доказовими факторами зрозуміло — Кадиров має серйозні проблеми зі здоров’ям. І не варто відкидати той факт, що він може померти. За словами експертів, смерть глави Чечні дуже погано позначиться на тій же Росії.

“Зникнення Кадирова в Чечні народжує в Росії ще одну точку нестабільності і це створює передумови для Третьої чеченської війни, можливо, незалежності Чечні та, можливо, Дагестану разом. Що взагалі конкретно Путіну, я думаю, зовсім не цікаво”, — вважає політолог.

Усередині самої Чечні буде досить сильний розбрат. Як у політиці, так і у військовій галузі. Але також це може дійти аж до збройного конфлікту проти РФ. Слабкість путінської армії видно всьому світу, тому цим чеченці можуть скористатися.

Читайте також: Міністра охорони здоров’я Чечні Сулейманова “кадировці” закопали живцем — це правда, — Закаєв

Прямий ефір