Роспропаганда зробила з непримітного чиновника народного героя: головред Republic — про Путіна

Володимир Путін. Ілюстративне фото: svoboda.org

Російські ЗМІ зуміли зробити з сірого і непримітного чиновника народного героя, за якого росіяни віддали свої голоси. Президент Путін прекрасно розуміє, що контроль над медіа означає контроль над владою. Про це в прямому ефірі телеканалу FREEДОМ заявив головний редактор Republic Дмитро Колєзєв.

“Путін з перших днів свого президентства прекрасно розумів яке значення мають ЗМІ, як важливо контролювати інформаційний простір. Його, власне, зробили президентом тележурналісти, які показали цього непримітного, не харизматичного, досить сірого чиновника невисокого зросту і з неяскравою зовнішністю якимось народним героєм, за якого люди віддавали свої голоси”, — сказав він. 

За його словами, глава Кремля сьогодні покладає все більше функцій на “Роскомнагляд”: моніторинг ЗМІ, стеження і покарання журналістів.

“Путін добре розуміє, що контроль над медіа означає контроль над владою, тому “Роскомнагляд” останніми роками отримував дедалі більше можливостей. Якийсь час тому там поміняли керівника, раніше був пан Жаров. Він любив виступати публічно, але був не дуже ефективним. Наприклад, у нього не вийшло заблокувати Telegram, хоча він погрожував це зробити. Потім керівництво змінилося, воно тихіше, але краще знає свою справу”, — підсумував Дмитро Колєзєв.

Читайте також: Російська пропаганда розрахована на психічно нездорових людей, — експерт із комунікацій

Прямий ефір