Росіяни тікають від мобілізації, Кремль зазнає поразки на всіх фронтах: як успіхи ЗСУ впливають на плани Путіна (ВІДЕО)

Скриншот: uatv.ua

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що навіть після проведення псевдореферендумів Росія продовжуватиме війну і ставить за мету захопити всю територію Донецької області. Водночас Кремль не зважає на власний народ, відправляючи мобілізованих росіян на війну без будь-якої підготовки, інформує FREEДОМ.

“Мобілізованих росіян не екіпірують, не вчать і не готують до війни, а одразу спрямовують на фронт. До того ж новоспеченим окупантам не видають навіть жетони військовослужбовців, щоб їх неможливо було ідентифікувати”, — зазначив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк у Twitter.

Проте йти на вірну смерть більшість не має наміру. Наплив утікачів на прикордонних пунктах із Росією настільки великий, що країни змушені запроваджувати режим надзвичайної ситуації. Так, у Латвії спеціальне розпорядження оголошено на три місяці. Раніше країни Балтії заявили, що не надаватимуть притулку росіянам.

“Багато росіян, які зараз тікають із Росії через мобілізацію, не заперечували проти вбивства українців. Тоді вони не протестували”, — заявив міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс у Twitter.

Сьогодні Росія зазнає поразки по всіх напрямках. Успішний контрнаступ української армії зірвав плани Путіна щодо окупації українських територій. Збройні сили України продовжують звільняти території на Донеччині, а також бити по бойових позиціях російських окупантів. На Півдні ситуація складна, але контрольована, кажуть українські військові.

За документально підтвердженими даними, з початку повномасштабного вторгнення українська армія забрала у російської до 400 танків, майже 700 одиниць бронетехніки та 170 артилерійських систем, передає видання Forbes. Оголошена Путіним мобілізація демонструє розпач Москви, вважає екскомандувач військ США в Європі Бен Ходжес. Також він зазначив, що цілком імовірно, що вже до середини 2023 року ЗСУ увійдуть до Криму.

Захід надає безпрецедентну військову підтримку Україні. Сполучені Штати готують новий пакет військової підтримки Україні на понад 1 мільярд доларів. Пакет буде містити додаткові системи HIMARS, боєприпаси, засоби боротьби з дронами та радіолокаційними системами, а також запасні частини, навчання та технічну підтримку.

Крім того, США не мають нічого проти того, щоб Україна використовувала західне озброєння для повернення під свій контроль усіх своїх територій, зокрема тих, де відбулися так звані “референдуми” про приєднання до Росії.

Читайте також: Дагестан, Якутія і не тільки: хто у Росії виступає проти мобілізації

Прямий ефір