Росіяни “проковтнули” мобілізацію, вирішили, що це і є план Б від Путіна, — Денисенко

Ілюстративне фото: ukrinform.com

Громадяни Росії мовчки “проковтнули” проведення так званої “часткової” мобілізації. Вони вирішили, що мобілізація — це і є план Б від президента Володимира Путіна. Ніяких особливих бунтів, виступів проти мобілізації найближчим часом не буде. Таку думку сьогодні, 4 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив радник міністра внутрішніх справ України, виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

Також він прокоментував інформацію, що хоч у РФ на словах заявили, що ця мобілізація вже закінчена, Путін не підписує указ про її зупинку.

“Він і не підписуватиме його. У принципі, він розуміє, що в нього відкрите вікно, він може в будь-який момент продовжити мобілізацію. Тому зараз він цього робити не буде. На цьому етапі в них почалася мобілізація строковиків. Ті, які повинні йти на рік в армію. Військкомати просто фізично не змогли б впоратися з таким напливом людей. Тому так звану часткову мобілізацію вони призупинили і зараз там набирають строковиків. Як тільки наберуть строковиків, цілком реально, що мобілізація в тих чи інших регіонах може продовжитися”, — сказав Денисенко.

Висловив думку радник міністра внутрішніх справ України і з приводу розбіжності в даних на 38 тисяч за кількістю мобілізованих. Сьогодні президент РФ Володимир Путін заявив про 49 тисяч мобілізованих, які перебувають на фронті, а перед цим міністр оборони РФ Сергій Шойгу назвав цифру в 87 тисяч.

“Путін сам розгубився. Насправді перший сказав цифру 87 тисяч кілька днів тому Путін. Він озвучив цю цифру. І Шойгу змушений повторювати за Путіним те, що він сказав раніше. А сьогодні, як вони люблять знущатися з Байдена і розповідати про те, що у Байдена немає пам’яті, виявилося, що у Путіна немає пам’яті. Тому він сьогодні вирішив, що потрібно зменшити цифру тих, хто нібито перебуває на фронті, до 49 тисяч”, — пояснив Вадим Денисенко.

Читайте також: Росія вийшла із ситуації правового поля — експерт пояснив, чому росіяни не протистоять мобілізації

Як повідомлялося раніше, депутат Державної ради республіки Комі звернувся до президента Росії Володимира Путіна з вимогою опублікувати указ про закінчення мобілізації. У Кремлі ж обмежилися усними заявами. Мовляв, часткову мобілізацію й так закінчено. Тільки ось повістки росіянам, як і раніше, вручають.

Прямий ефір