Росіяни постійно модернізують дрони — подробиці від офіцера з Авдіївського напрямку

Сергій Цехоцький. Скриншот: uatv.ua

Російські окупанти постійно модернізують техніку, безпілотники, зокрема FPV-дрони. На Авдіївському напрямку вже зафіксовано дрони противника з касетними бомбами — із використанням 26 протипіхотних фугасних мін на одному дроні. Відповідно, українські інженери та механіки постійно працюють над протидією. Про це в ефірі FREEДОМ сьогодні, 20 квітня, сказав майор, офіцер 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Сергій Цехоцький.

Він наголосив, хоча у противника багато дронів, в українських військ їх точно не менше.

“На сьогодні можу сказати, що все-таки в небі щодо безпілотних апаратів ми маємо паритет. Ми, я говорю про ділянку нашої бригади, практично 100% виявлених БпЛА типу “Крило” деактивуємо, ми їх знищуємо. І відсотків 70 FPV-дронів — також за допомогою наших станцій РЕБ”, — каже офіцер.

Водночас Цехоцький наголосив, що противник постійно модернізує все, що може.

“Вони навіть створили на нашому напрямку, в соцмережах показували, танк, ми його назвали “танк-мангал”. Закритий, з усіх боків обшитий залізом, і на ньому теж потужна стоїть станція РЕБ. Цього добра в них, на жаль, багато. Але ми працюємо над цим, і я думаю, сюрпризи найближчим часом на росіян чекатимуть”, — зазначив він.

Нагадаємо, за словами офіцера 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Сергія Цехоцького, російські окупаційні війська на Авдіївському напрямку постійно проводять штурми, наступальні дії, останню добу — без важкої техніки, оскільки вона знищується в першу чергу. Зате використовують мотоцикли та квадроцикли.

Прямий ефір