Росія не зможе виграти ядерну війну, — Столтенберг

Йенс Столтенберг. Фото: slovoidilo.ua

Росія не зможе виграти ядерну війну, і НАТО чітко передає цей сигнал Москві. Це було оголошено в інтерв’ю Reuters Генеральним секретарем Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг, інформує FREEДОМ.

За його словами, ядерна риторика Путіна небезпечна і безвідповідальна, але не нова. НАТО ще не спостерігав жодних змін у конфігурації та готовності ядерних сил Російської Федерації.

“Як ми будемо реагувати — залежить від того, якою буде ситуація і яку зброю вони використовують. Найголовніше — це запобігти цьому. Тому ми дуже зрозумілі в спілкуванні з Росією про наслідки, які Російська Федерація не може завоювати ядерну війну, — наголосив Єнс Столтенберг.

Читайте також: Ядерна загроза Україні не зросте у зв’язку з рішенням Кремля провести псевдо -референдуми — політолог

Нагадаємо, що генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що фальшиві “референдуми” не мають легітимності й не змінюють природу агресивної війни Росії проти України. Столтенберг також зазначив, що перша мобілізація Росії з часів Другої світової війни призведе до ескалації конфлікту і забирає більше життя, але цей крок є свідченням того, що Путін підрахував після вторгнення в Україну 24 лютого.

Прямий ефір