Росія не зацікавлена в обміні військовополоненими, — політичний експерт

Олександр Антонюк. Фото: 4studio.com.ua

Неодноразово фіксувалися випадки, коли російські військові, які беруть у полон українських захисників, розстрілювали беззбройних воїнів. Водночас українські військовослужбовці, які беруть у полон російських окупантів, упевнені, що ті стануть обмінним фондом і за рахунок них можна буде повернути на батьківщину українців. Про це сьогодні, 4 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив політичний експерт, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.

“Росія не зацікавлена в обмінному пункті, зараз є великі труднощі. Росія всіляко намагається зірвати процес обміну полоненими. Ми — цивілізована правова держава, яка дотримується всіх Женевських конвенцій. Збройні сили України та всі підрозділи за можливості намагаються взяти росіян у полон”, — зазначив він.

Антонюк нагадав, що в Україні працює програма “Хочу жити”, завдяки якій російські військовослужбовці можуть здатися в полон.

“Спілкуючись із нашими представниками за програмою “Хочу жити”, намагайтеся ні з ким на цю тему не говорити, тому що зараз російська влада робить усе можливе для того, щоб вас кинути в м’ясорубку. Їх не цікавить ваше життя від слова зовсім”, — звернувся військовослужбовець ЗСУ до російських військових.

Читайте також: РФ не зважає на втрати на всіх напрямках — коментар

Нагадаємо, голова Авдіївської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш заявив, що російські окупанти, які розстріляли під Авдіївкою двох українських військовослужбовців, що здалися в полон, найімовірніше, вже ліквідовані.

Прямий ефір