Окупантів, які розстріляли українських полонених під Авдіївкою, ймовірно, ліквідовано — коментар Барабаша

Віталій Барабаш. Скріншот: Facebook

Російські окупанти, які розстріляли під Авдіївкою двох українських військовослужбовців, котрі здалися в полон, швидше за все, вже ліквідовано. Бо українські бійці провели штурм їхньої позиції. Про це сьогодні, 3 грудня, у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш.

“Вони здавались в полон дійсно через те, що у них закінчився боєкомплект. Наскільки мені відомо, трохи згодом наші хлопці штурмували цю позицію, і всіх, хто там перебував, зрозуміло, було ліквідовано”, — повідомив Барабаш.

Нагадаємо, є верифіковане відеосвідоцтво розстрілу російськими окупантами двох беззбройних українських військовослужбовців, які здаються в полон. В Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ (Стратком) заявили, що страта військовополонених — черговий воєнний злочин РФ, який не має терміну давності. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що звернеться з цього питання до Міжнародного комітету Червоного Хреста, мандат якого передбачає фіксацію злочинів щодо військовополонених.

Прямий ефір