Російські війська втратили перевагу несподіваних маневрів біля кордонів з Україною, — Варченко

Іван Варченко. Скріншот: uatv.ua

Росія більше не може розраховувати на несподіванку своїх дій біля кордонів з Україною, особливо після того, як партнери Києва дозволили удари по військових об’єктах на території країни-агресора. І, відповідно, українські території більш захищені. Про це сьогодні, 11 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив експерт з питань національної безпеки Іван Варченко.

“Ми розуміємо, що Україна вже неодноразово била власним озброєнням по російських військових об’єктах і військовій інфраструктурі на території Росії, а радіус [таких ударів] зріс від кількох сотень кілометрів до майже 2 000 кілометрів”, — сказав він.

Однак тепер українській армії не тільки дозволено використовувати західне озброєння для атак уздовж прикордонних районів Росії, а й надано додаткові боєприпаси.

“Росія не може сподіватися на раптовість своїх маневрів і дій у прикордонній зоні. І, відповідно, українські території більш захищені”, — зазначив Варченко.

Експерт додав, що наразі українська армія має можливість проводити удари по території Росії на відстань до 200 миль (320 кілометрів).

“У ці 320 кілометрів входять Орел, Курськ, Бєлгород і Воронеж — основні російські логістичні центри, що забезпечують російських окупантів. Тому Україна стала сильнішою, а росіяни — слабшими у військовому плані. Я сподіваюся, що ми будемо продовжувати збільшувати як кількість, так і якість таких ударів по території Росії”, — підсумував Іван Варченко.

Читайте також: Швидкісний, маневровий і малопомітний: про особливості ураженого російського Су-57 розповів Криволап

Прямий ефір