Російські окупанти намагалися промацати оборону в Сумській області, — Коваленко

Ситуація на кордоні в Сумській області. Ілюстрація: deepstatemap.live

Російські окупанти намагалися промацати оборону в напрямку Рижівки Сумської області, однак українські військові завдали по ворогу вогневої поразки. Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО України Андрій Коваленко в Telegram, інформує FREEДOM.

“Сумська область. Станом на зараз — це не початок того самого, що було в Харківській області. Росіяни спробували промацати оборону в напрямку Рижівки, яка є “супутником” російського Тьоткіно. Активних дій у прикордонних районах немає. Сили оборони України контролюють ситуацію, противник отримав вогневе ураження”, — написав Андрій Коваленко.

Він зазначив, що “кадирівці” — це інформаційна армія, і ставка в цих діях була зроблена на інформаційну компоненту”.

Коваленко також додав, що нині порівнювати ситуацію в Сумській області з Харківщиною не варто.  Водночас він зазначив, що загроза дій росіян у прикордонні все ще залишається.

Читайте також: Росія зосередила на Сумському напрямку сили, достатні для створення зони напруженості — розбір Снєгирьова

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський спростував фейк російської пропаганди про нібито захоплення прикордонного села Рижівка в Сумській області, де диверсійна група РФ встановила російський прапор. Ситуація в регіоні перебуває під повним контролем українських сил.

Прямий ефір