Російські офіцери відправили солдатів у пастку — історія військовополоненого (ВІДЕО)

Військовополонений В'ячеслав. Скріншот: uatv.ua

Російський військовополонений В’ячеслав — родом із Краснодарського краю РФ. Чоловік зізнається, що на війні хотів заробити грошей, тому підписав контракт. Мріяв рити окопи біля Криму. Спочатку так і було, поки його не відправили на передову. Прямо з Криму В’ячеслав потрапив у Роботине Запорізької області, але туди якраз зайшли українські штурмовики, повідомляє FREEДОМ.

52-річний В’ячеслав каже, що повоювати він не встиг. Його з іще чотирма бійцями командири послали в засідку в село Роботине, в яке зайшли українські штурмовики.

“Ми в підвал засіли, під’їхав Bradley з хлопцями ззаду, чотири гранати нам закинули в підвал. Усе, більше не пам’ятаю нічого”, — розповів він.

Українські військові, за його словами, здивувалися завданню, яке поставили групі В’ячеслава російські командири.

“Ви що, кажуть, дурні, не розумієте, що в пастці? Я сказав, що розумів”, — каже військовополонений.

Він також повідомив, що російські офіцери радили солдатам підірвати себе гранатою, щоб не потрапити в полон до українців, мовляв “страшні нацисти” замучать тортурами. І багато хто в це вірить.

“Командири наші кажуть, щоб ми не здавалися в полон, бо українці не беруть полонених. У нас багато хто загинув, не здаючись у полон, тому що командування каже, що тут кошмар”, — зазначив В’ячеслав.

Військовополонений, з яким зараз працюють слідчі СБУ, зізнався, що був здивований ставленням і умовами утримання. Про те, як йому живеться в полоні, він розповів під час телефонної розмови з подругою.

“Немає ні знущань, нічого. Все добре. Годують нормально”, — каже він.

В’ячеслав стверджує, що після обміну, що б не сталося, на війну його ніхто не затягне.

“Сюди назад? Ні в якому разі. І кого зустріну — відраджу”, — пообіцяв він.

Читайте також: Немає жодних міжнародних посередників, які могли б впливати на Російську Федерацію, — Подоляк про обмін військовополоненими

Нагадаємо, начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш повідомив, що українські військові щодня беруть полонених на Бахмутському напрямку, їхня кількість залежить від інтенсивності боїв.

Прямий ефір