Росармія вичерпає свої можливості наступу в найближчі тижні — подробиці від Селезньова

Владислав Селезньов. Фото: fakty.ua

Стабілізація ситуації на Східному фронті — складне, але здійсненне завдання. Після семи місяців наступу російської армії її сили починають виснажуватися, особливо з урахуванням нових постачань українським Збройним силам. Про це сьогодні, 27 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий оглядач, колишній речник Збройних сил України (ЗСУ) Владислав Селезньов.

“Ключовий фактор, який зумовлює нинішню ситуацію на полі бою — ресурс. Україна багато часу витратила на очікування, коли комплект сил і засобів від американських партнерів прийде безпосередньо в бойові порядки, тому стабілізувати ситуацію вкрай складно”, — сказав він.

Ексречник ЗСУ зазначив, що російській армії вкрай важливо захопити території Донецької області.

“Попри величезні втрати, вони продовжують наступ саме на східному фасі російсько-українського фронту, на півдні Донецької області, ближче до ділянки зіткнення в районі Часового Яру. Динаміка непроста, тому ми маємо чітко розуміти, що тут і зараз зумовлюється весь процес літньої наступальної кампанії ворожої армії”, — вважає він.

Селезньов наголосив, що російська армія продовжує наступальні дії вже понад сім місяців поспіль.

“Як правило, операція такого рівня триває не більше трьох, максимум п’яти місяців. Тут уже сім місяців поспіль, причому російська армія зазнала досить серйозних втрат. І загалом, думаю, що діє на межі своїх можливостей. До чого я веду мову? Нам необхідно протриматися найближчі кілька тижнів, щоб ворожий наступальний потенціал був повністю виснажений. А далі вже український Генеральний штаб ухвалюватиме рішення, яким чином діяти, де і в який період часу”, — резюмував Дмитро Селезньов.

Читайте також: Біля кордону з Харківською та Сумською областями Росія накопичує війська — карта війни за 27 травня (ВІДЕО)

Прямий ефір