Ракети у Росії не закінчаться ніколи, — період паузи між обстрілами України назвав оглядач

Залишки знищених російських ракет. Фото: zsu.gov.ua

У Росії є можливість виробляти ракети для подальших ударів по Україні. Період між масштабними атаками може становити два тижні. Про це сьогодні, 24 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“Якщо хтось якось підбадьорить себе тим, що у Росії колись закінчаться ракети, я скажу одразу — тут потрібно дивитися на речі тверезо, вони не закінчаться ніколи. Оскільки у них є це виробництво так чи інакше. Навіть мінімальне 2-3 ракети на тиждень, але це виробництво. Єдине, що це виробництво стосується саме умовно сучасних зразків. Таких як Х-101, Х-59, крилаті ракети “Калібр”, “Іскандер” 9М723, 9М728″, — сказав він.

Водночас, як уточнив оглядач, у РФ непоправні запаси ракет, що залишилися з часів Радянського Союзу. Це ракети Х-22 або П-800 “Онікс” для БРПК “Бастіон”.

“Вони не можуть їх виробляти, і саме вони закінчуються, а деякі й зовсім закінчилися, як Х-22. Тому ми можемо говорити про те, що ці періодичності між обстрілами територій України, які становлять приблизно 2 тижні в середньому, вони і є можливістю Росії поповнювати свій боєкомплект, логістично забезпечувати доставку цього боєкомплекту. Тому ми і можемо говорити про те, що два тижні — це середній період як такої паузи між обстрілами”, — заявив Олександр Коваленко.

Читайте також: Противник веде війну з мирними громадянами, ТЕС і навіть немовлятами, — Залужний про чергову ракетну атаку РФ

Нагадаємо, у день, коли парламент Європейського Союзу визнав Росію державою — спонсором тероризму, кремлівський режим влаштував один із наймасовіших ракетних ударів по Україні від початку повномасштабного вторгнення. Внаслідок атаки пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури у низці областей. Під удар потрапив і житловий будинок у Вишгороді на Київщині. Внаслідок атаки загинули п’ятеро людей, ще 20 — поранені.

Читайте також: Обстріли критичної інфраструктури України не обходяться без підказок російських енергетиків, — думка Плачкова

Прямий ефір