Путін відповідальний за смерть Навального, — президент США

Джо Байден. Фото: gettyimages.com

Президент Росії Володимир Путін відповідальний за смерть російського опозиційного політика Олексія Навального. Про це сьогодні, 16 лютого, заявив президент США Джо Байден на екстреній пресконференції. За його словами, Навальний навіть у в’язниці залишався голосом правди та голосом свободи, інформує FREEДОМ

“Немає сумнівів у тому, що Путін відповідальний за смерть Навального”, — сказав президент США.

Навальний боровся проти корупції та диктатури, а повернення в Росію під загрозою вбивства було проявом неймовірної сміливості, вважає Байден. 

“Навальний вірив у свободу, у владу закону, в Росію. Він протестував проти воєнних злочинів Путіна, проти його жахливої війни”, — зазначив він.

На пресконференції президент США закликав Палату представників терміново проголосувати за надання допомоги Україні, щоб не дозволити Путіну робити те, що він хоче. 

“Історія спостерігає за нами, за Палатою представників: якщо ми не підтримаємо Україну, історія нас засудить. Ми не повинні повторювати за попереднім президентом і дозволяти Росії робити все, що вона хоче”, — заявив Джо Байден.

Читайте також: Мільйони в Росії симпатизували Навальному, але вони бояться виходити на вулиці, — Ейдман

Нагадаємо, раніше новину про смерть опозиційного російського політика Олексія Навального в колонії прокоментував президент України Володимир Зеленський. Він наголосив, що російський опозиціонер повторив долю тисяч людей, закатованих президентом РФ Володимиром Путіним. 

Прямий ефір