Російський диктатор Путін вже розпочав Третю світову війну, і єдиною відповіддю має бути сильний військовий та економічний тиск, щоб змусити його відступити. Про це в інтерв’ю BBC заявив президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.
За його словами, Україна сьогодні фактично стримує цю війну, не дозволяючи їй перерости в повномасштабний глобальний конфлікт.
“Я вважаю, що Путін вже розпочав Третю світову війну. Питання в тому, скільки території він зможе захопити та як його зупинити. Не тому, що Росія не повинна перемогти, а тому, що Росія хоче нав’язати світу інший спосіб життя і змінити те життя, яке люди обрали для себе. Зупинити Путіна сьогодні та не допустити окупації України — це перемога для всього світу, тому що Путін не зупиниться на Україні”, — акцентував Зеленський.
Читайте також: Віткофф припустив можливість зустрічі Зеленського і Путіна найближчим часом
Раніше політолог-міжнародник Антон Кучухідзе зазначив, що в США по-різному оцінюють перебіг переговорного процесу з Росією. Тому говорити про рішучий тиск Вашингтона на Москву поки не доводиться. Хоча всі прекрасно розуміють, що саме РФ затягує переговорний процес.














