Путін шукає відповідний момент, щоб заявити про свої президентські амбіції на хвилі хороших новин, — Мартинов

Кирило Мартинов. Фото: rus.jauns.lv

Президент Російської Федерації Володимир Путін наразі не заявляє про участь у виборах глави держави, оскільки чекає слушного моменту. Усе це для того, щоб росіяни ставили якомога менше запитань. Таку думку сьогодні, 25 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив головний редактор “Нової газети Європа” Кирило Мартинов.

“Путін зволікає. Це пов’язано з тим, що він шукає якийсь слушний момент, коли він заявить про свої президентські амбіції на хвилі якихось хороших новин, у хорошій атмосфері, так, щоб нічого поганого до виборів, якщо це можливо, вже не сталося. Для того, щоб росіяни ставили менше запитань”, — пояснив він.

Експерт підкреслив, що попри те, що вибори в Росії — формальна електоральна процедура, для режиму вони все одно є випробуванням на міцність. Тому Путіну необхідно провести їх швидко, чітко, а після продовжити свої злодіяння на світовій арені та всередині країни.

“Хоча процедура абсолютно підконтрольна російській владі, проте будь-які вибори в диктатурі — це завжди випробування для системи, випробування на лояльність і міцність. І на тлі виборів у диктатур іноді бувають різні проблеми. Для російської диктатури потрібно скоротити цей термін між оголошенням президентських перегонів і безпосередньо виборами. Бажано так, щоб узагалі ніхто навіть не помітив цього. Після березня наступного року у Путіна, судячи з усього, будуть розв’язані руки знову, і можна очікувати нових злодіянь і щодо сусідів, і щодо власного народу”, — сказав він.

Читайте також: У РФ вирішили переобрати Путіна на триденному голосуванні та з масовим обходом громадян — аналіз Курносової

Прямий ефір