Добровольці і волонтери – окремий рід військ сили з великим серцем, – президент (ВІДЕО)

Фото ОП

У День захисників і захисниць України ми маємо подякувати усім. Окрім військових – це добровольці і волонтери. У 2014 році добра воля покликала тисячі патріотів України на схід прямо з Майдану.

Про це заявив президент у своїй промові з нагоди Дня захисників і захисниць України у Маріуполі, інформує UA.

“Без броників, але зі стальним духом, у кросівках, у футболках – хто в чому, хто як. Але впізнавали одним одного по очах, що були сповнені праведної злості від цієї несправедливості. Із бажанням і готовністю захистити Україну від російської агресії, хоч палицею, хоч голими руками”, – сказав Володимир Зеленський.

Президент додав, що з цим були незгодні наші інші захисники – волонтери. Вони працювали 24/7. Купа мобільних телефонів, банківські картки, день і ніч без сну і відпочинку, завжди в дорозі.

“Київ – Краматорськ – Слов’янськ – Київ. Їдеш на фронт, на передову, або повертаєшся з передової. Вже ніхто не розумів, що треба, скільки, яка бригада. Робимо, шукаємо. Не впевнений, що точно запам’ятав номер бригади. А хіба іншій не треба допомога? Потрібно все і всім: бронежилети, каски, тепловізори, аптечки, приціли”, – зазначив Володимир Зеленський.

Він додав, що волонтери – окремий рід військ сили з великим серцем.

Нагадаємо, Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку, у межах якої відвідає Донецьку та Луганську області.

Читайте також: Президент присвоїв почесні найменування військовим частинам ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Прямий ефір