Поява в Криму кількох ПВК пов’язана з підготовкою до евакуації VIP-персон із числа окупантів — подробиці від Юсова

Андрій Юсов. Фото: uk.wikipedia.org

Поява в Криму кількох приватних військових компаній (ПВК) пов’язана з підготовкою російських окупантів до можливої евакуації. Таку думку сьогодні, 24 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

“Насправді створення і функціонування подібних міні приватних військових компаній, які насправді не приватні, безумовно, на території окупованого Криму та інших напрямках, — це підготовка, зокрема, до можливого сценарію швидкої евакуації. Головна мета, зокрема й цих компаній — захист певних VIP-персон, майна, їхніх родин і швидкий виїзд із території Криму. Якихось серйозних заходів і складнощів для українських Сил безпеки і оборони ці міні ПВК, безумовно, не становлять”, — сказав Юсов.

Він назвав створені ПВК “евакуаційним корпусом”.

Юсов також підтвердив інформацію, що окупанти продовжують масово вивозити з Криму сім’ї, а також документи, які потенційно можуть бути використані в судах проти них.

“Так, вона підтверджується. Це процес, який уже триває деякий час. Так, окупанти готуються до валізного настрою, зокрема в найближчі місяці. Загалом упевненості в російській армії в них точно немає”, — сказав представник ГУР.

Читайте також: “Черги через Керченський міст і в об’їзд”: про масштаб виїзду росіян з окупованого Криму розповіла Гуменюк

Прямий ефір