Потрібен пошук нових форматів замість Мінського і Нормандського для тиску на Росію, – експерт

Фото Facebook Аліни Фролової

У промові Володимира Зеленського на Генасамблеї ООН адресовані дві проблеми: здатність ООН як організації вирішувати глобальні завдання і участь світових лідерів у вирішенні проблем, які бачить для себе Україна. Це окупація Криму та війна на Донбасі.

Про це заявила заступник глави правління Центру оборонних стратегій, член експертної мережі Кримської платформи Аліна Фролова, інформує UA.

“Тут можливі два різних трека. Ми будемо бачити, наскільки ООН після цієї Генасамблеї буде готова до модернізації, до зміни правил, до роботи з правом вето і з присутністю країн-агресорів. Зокрема, для нас болючою є присутність Росії в Раді Безпеки і участь її у вирішенні таких питань “, – сказала Аліна Фролова.

Друге – наскільки більше будуть залучатися політичні лідери до рішення проблематики, яка є в Україні. В першу чергу мова йде про Крим і Донбас. Якщо про Крим зараз є нова платформа, яка буде підвищувати градус проблеми і шукати можливість її вирішення, то Мінський і Нормандський формати, на сьогоднішній день, це формати, які не працюють.

“Буде необхідний пошук нових форматів і пошук нових політичних лідерів у вирішенні цього питання. Для того, щоб чинити більший тиск на Росію”, – підсумувала експерт.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський в рамках свого візиту до Сполучених Штатів Америки виступив на Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Глава держави нагадав, що ООН проігнорувала саміт Кримської платформи. Президент також закликав оновити статут організації.

Читайте також: Володимир Зеленський “відчитав” ООН через вакцини (ВІДЕО)

Прямий ефір