Понад 30 поранених у Києві та семеро — в області, є жертви: стали відомі наслідки масованої атаки РФ по Україні (ФОТО)

Наслідки удару РФ по Києву. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

Російські окупаційні війська в ніч на сьогодні, 14 травня, масовано атакували Україну. Під російським обстрілом опинилися Київ, Чернігівська, Миколаївська, Київська області та інші регіони, інформує FREEДОМ із посиланням на дані місцевої влади та ДСНС.

У Миколаївській області загорілося нежитлове приміщення. За попередніми даними, постраждалих немає. У Чернігівській області пошкоджено енергетичний об’єкт. Без електропостачання залишилися понад 31 тисяча абонентів. Відновлювальні роботи розпочнуть після стабілізації ситуації. У Харкові пошкоджено скління житлового будинку. Обійшлося без постраждалих.

Понад 12 годин під масованою атакою РФ перебував Київ. Росіяни запустили по столиці України дрони, крилаті та балістичні ракети. За інформацією ДСНС станом на 7:30, внаслідок атаки постраждала 31 людина, серед них — дитина. Вісім людей госпіталізовані. Один мешканець міста загинув.

В одному з районів Києва внаслідок удару РФ пошкоджено житловий будинок. У будівлі сталося обвалення конструкцій. Під завалами можуть перебувати люди. З-під завалів вдалося врятувати десятьох людей. На місці працюють усі служби.

Наслідки удару РФ по Києву. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA
Наслідки удару РФ по Києву. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

Також під ударом росіян була вночі і Київська область. Відомо про одного загиблого та сімох постраждалих. За даними ДСНС, у Бориспільському районі постраждали п’ятеро людей, зокрема одна дитина. Рятувальники евакуювали 30 мешканців із багатоповерхівки. У Фастівському районі постраждали двоє людей.

Наслідки атаки РФ зафіксували у шести районах області. Пошкоджено багатоквартирні та приватні будинки, автомобілі та підприємства. У кількох районах спалахнули пожежі. Рятувальники продовжують ліквідацію наслідків ударів.

Наслідки удару РФ по Київській області. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA
Наслідки удару РФ по Київській області. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA
Наслідки удару РФ по Київській області. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA
Наслідки удару РФ по Київській області. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

Читайте також: Масована атака РФ на Черкащину — є поранені та руйнування

Нагадаємо, 13 травня під ударами російських окупантів вкотре опинилися громади українських міст. Ворог цілеспрямовано б’є по цивільній інфраструктурі, житлових кварталах, енергетиці та логістиці. Однією з ключових цілей цієї атаки стала українська залізниця. За день 23 російські удари прийшлися саме по залізничних об’єктах на заході, півночі та в центрі України.

Прямий ефір