Понад 1 400 окупантів та значна кількість техніки: втрати РФ на фронті озвучили у Генштабі ЗСУ

Знищена російська техніка. Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби українські захисники ліквідували на фронті 1 410 російських загарбників, знищили чотири танки, 50 артилерійських систем та понад 380 одиниць автомобільної техніки ворога. Про це сьогодні, 1 червня, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.

Так, загальні бойові втрати російських військ з 24.02.2022 до 1.06.2026 орієнтовно становлять:

  • особового складу — близько 1 365 470 (+1 410) осіб;
  • танків — 11 966 (+4) од.;
  • бойових броньованих машин — 24 659 (+2) од.;
  • артилерійських систем — 43 037 (+50) од.;
  • РСЗВ — 1 820 (+1) од.;
  • засобів ППО — 1 399 од.;
  • літаків — 436 од.;
  • гелікоптерів — 353 од.;
  • наземних робототехнічних комплексів — 1 528 (+9) од.;
  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 322 179 (+1 852) од.;
  • крилатих ракет — 4 693 од.;
  • кораблів/катерів — 33 од.;
  • підводних човнів — 2 од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 101 621 (+384) од.;
  • спеціальної техніки — 4 239 (+5) од.

Читайте також: Третій армійський корпус заявив про контроль над логістикою окупантів на Луганщині — деталі

Нагадаємо, українські захисники уразили російські цілі за допомогою морських дронів “Баракуда” в Херсонській області.

Прямий ефір