Після гучної заяви Макрона розпочався новий етап у конфлікті між Росією і Заходом, — Москалу

Віолетта Москалу. Фото: facebook.com

Заява президента Франції Еммануеля Макрона про можливе відправлення іноземних військ в Україну спровокувала початок нового етапу в конфлікті Росії із Заходом. Уряд Франції зрозумів, що Росія неблагонадійна, і тепер його політика не стане м’якшою щодо РФ. Про це сьогодні, 9 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповіла засновниця Global Ukraine Foundation, докторка філософії (Франція) Віолетта Москалу.

“Після гучної заяви президента Макрона почався новий етап у конфлікті між Росією і Заходом, і у війні, яка відбувається на території України. Певні процеси вже запущені. Макрон повинен працювати на те, щоб посилити своє лідерство в межах Європейського Союзу і в межах НАТО”, — сказала вона.

Міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне заявив, що зараз розмови з представниками Росії — не в інтересах країни. Це сталося після того, як РФ спотворила зміст розмови між міністрами оборони Себастьяном Лекорню і Сергієм Шойгу.

“Той факт, що президент Макрон перші рік-півтора намагався якимось чином підтримувати діалог із Путіним, насправді дуже сильно дратував. Зараз новому міністру закордонних справ Франції Стефану Сежурне здалося, що є сенс переговорити з російською стороною. Росія показала, що вони абсолютно неблагонадійні. Другої спроби такої більше не буде. Я думаю, що міністр зрозумів урок. Тобто політика французького уряду не зміниться, не стане м’якшою до Росії”, — констатувала Москалу.

Читайте також: Франція дедалі активніше підтримує Україну: чого чекати від РФ (ВІДЕО)

Прямий ефір