Перша партія винищувачів F-16 не допоможе Україні докорінно переломити перебіг війни, — Попович

Фото: president.gov.ua

Передача Україні першої партії винищувачів F-16 не допоможе докорінно переломити перебіг війни. Про це сьогодні, 21 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий оглядач Денис Попович.

“Давайте не будемо покладати великі надії на F-16, тому що у нас постійно, коли ми очікуємо якесь озброєння нове, якого раніше не було, ми очікуємо, що воно створить якісь нові умови, які допоможуть докорінно переломити хід війни. Ні, на жаль, не варто очікувати цього від винищувачів, тим паче, що ми не знаємо, скільки їх буде передано. Можливо, буде передано 6, можливо, буде 12. Тобто тут дуже багато залежить від кількості”, — сказав він.

Військовий оглядач зазначив, що невелика кількість F-16 може мати певне значення на якійсь певній ділянці фронту, але загалом вони не особливо впливатимуть на перебіг війни, яку розв’язав Кремль проти України.

Також він прокоментував слова глави Пентагону США Ллойда Остіна про те, що найближчі місяці й тижні будуть вирішальними для перебігу війни Росії проти України.

“Тут загалом кожен день має значення за великим рахунком. Мабуть, ідеться про активізацію темпів передання озброєнь, які дали б змогу зупинити супротивника, знекровити його та далі, у майбутньому, створити умови для переходу до контрнаступальних дій. Можливо, на тій же півночі Харківської області”, — сказав Попович.

Читайте також: Україна повністю готова для того, щоб отримати літаки F-16, — Храпчинський

Нагадаємо, Україна отримала перший авіатренажер винищувача F-16. Його передала Чехія одній із бригад тактичної авіації.

Прямий ефір