Перегони озброєнь почала і пробує розвивати Росія, а не Захід, — Юсов про заяву Путіна

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Захід, Європа жили тихим мирним життям, думали про економічний розвиток, а не про перегони озброєнь. Якщо якісь перегони були, то вони мали саме економічний характер і характер економічної конкуренції. Але відсталому диктаторському путінському режиму економічну конкуренцію виграти точно безперспективно. Про це сьогодні, 3 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ) Андрій Юсов.

Так він прокоментував заяву президента РФ Володимира Путіна під час звернення до Федеральних зборів, що “Захід намагається втягнути Росію в перегони озброєнь, повторити трюк, як із СРСР у 1980-ті роки. Зберігається така сама ситуація”.

“Дурна заява, перегони озброєнь почала Росія. Сьогодні ми стикаємося з тим, що країни Заходу, Європейський Союз загалом не готувалися до жодних перегонів озброєнь. Триває дискусія про необхідність і пошук шляхів нарощування виробництва власного озброєння, зокрема артснарядів”, — сказав Юсов.

Представник ГУР МОУ наголосив, що Росія — величезна за територією країна, але в економічному співвідношенні нікчемна, порівнюючи її з провідними економіками світу.

“Але у військовому, так, великі запаси радянського озброєння, великі запаси живої сили, яка використовується як витратний матеріал, як “гарматне м’ясо”. І головне — готовність вбивати і вести агресивну війну, немислиму для XXI століття — це козирі кривавого режиму Путіна. Тому саме він почав і пробує розвивати ці перегони озброєнь. Самостійно не витягують, шукають союзників. І сьогодні звинувачувати вільний світ і демократії в бажанні вдаватися до перегонів озброєнь — це абсурд. Нічого нового. Абсурдність російської пропаганди і заяв Путіна давно вже нікого не дивує”, — резюмував Андрій Юсов.

Читайте також: ЄС нарощує ВПК: перспективи РФ у перегонах озброєнь (ВІДЕО)

Нагадаємо, голова Громадської ліги “Україна — НАТО” Сергій Джердж висловив думку, що розв’язана Росією повномасштабна війна проти України запустила маховик перегонів озброєнь і серед європейських держав, і навіть тих країн, які за тисячі кілометрів від цієї війни. Зло, яке зробила Росія щодо саме України, — це дуже велика небезпека для людства. А в країнах НАТО ніхто до такої війни не готувався. Усі очікували нормальних стосунків із Росією як із партнером, як із країною, яка була партнером НАТО.

Прямий ефір