Папа Римський оголосив День молитви за мир, згадавши Україну

Папа Римський Франциск закликав усіх людей доброї волі молитися за те, щоб кожна політична дія слугувала загальнолюдському братерству.

Про це повідомляє UA із посиланням на Vatican News.

“З тривогою стежу за зростанням напруженості, яка загрожує завдати нового удару по миру в Україні та порушує безпеку на всьому європейському континенті, що має ще ширші наслідки. Звертаюся з палким закликом до всіх людей доброї волі підносити молитви до Бога, щоб кожна політична дія та ініціатива більшою мірою слугувала загальнолюдському братству, а не особистим інтересам”, – сказав Папа Римський.

Він вважає, що той, хто переслідує особисті цілі, завдаючи шкоди іншим, не поважає особистісне покликання людини, тому що всі люди створені як брати та сестри.

“Тому із занепокоєнням, враховуючи існуючу напруженість, пропоную, щоб наступна середа, 26 січня, стала Днем молитви за мир”, – додав він.

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що за добу понад 2,5 млн людей у всьому світі й десятки іноземних чиновників підтримали онлайнакцію Ukrainian Wave. Її у День Соборності України запустило МЗС.

Читайте також: Військова ескалація Росії проти України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Прямий ефір