П’ять спільних документів підписали Україна та Хорватія

Фото Кабмін

Уряди України та Республіки Хорватія уклали п’ять спільних документів.

Про це повідомляє UA із посиланням на пресслужбу Кабінету міністрів України.

“Уряд України налаштований на розвиток взаємовигідного партнерства з Хорватією і докладатиме максимум зусиль для подальшого усунення бар’єрів у наших двосторонніх відносинах”, – наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович підписали спільну Декларацію з європейської перспективи України.

Крім того, під час другого засідання Спільної міжурядової українсько-хорватської комісії з питань економічного співробітництва було укладено:

  • Угоду про співробітництво між Державною архівною службою України та Державним архівом Республіки Хорватія;
  • Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України та Міністерством моря, транспорту та інфраструктури Республіки Хорватія про співробітництво в галузі залізничного транспорту;
  • Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері метрології між Міністерством економіки України та Державним бюро метрології Республіки Хорватія.

Також було підписано План заходів Робочої групи між Україною і Хорватією на 2022/2023 роки, який, зокрема, передбачає обмін досвідом з Хорватією у питанні реінтеграції тимчасово окупованих територій, реабілітації ветеранів та внутрішньо переміщених осіб, протимінної діяльності та посиленні національної безпеки.

Нагадаємо, Україна та Хорватія підписали спільну декларацію щодо підтримки європейської перспективи України. Хорватія – шоста держава ЄС, яка уклала такий документ з Україною.

Читайте також: Шмигаль і Пленкович обговорили зміцнення співпраці між Україною та Хорватією (ФОТО)

Прямий ефір