Окупанти зав’язли у вуличних боях за Вовчанськ — зазнають великих втрат: про ситуацію на фронті розповів Сирський

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. Фото: Facebook

Після незначних успіхів під час наступальних боїв на Харківщині російські окупанти завʼязли у вуличних боях за Вовчанськ та зазнали великих втрат в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі противник із різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безрезультатно. Про це сьогодні, 23 травня, повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, інформує FREEДОМ.

За словами Сирського, в районі села Липці російські війська також зазнали істотних втрат, перейшли до активної оборони, проводять мінування та вогневе ураження позицій українських військ.

На Купʼянському напрямку тривають бої у лісовому масиві на північ від міста. Складна ситуація в районі Кислівки (Харківська область), де ворог намагається прорвати українську оборону та вийти до річки Оскіл.

Інтенсивні бойові дії тривають у районі Іванівського та на підступах до Часового Яру на Донеччині, повідомив Сирський.

“Ворог намагається за будь-яку ціну зачепитися за місто, використовує новітні Т-90М, БМП-3, БМД-4, які, як правило, знищуються нашими протитанковими засобами та FPV-дронами ще під час висування”, — зазначив головком.

Найбільш інтенсивні та жорсткі бої, зауважив він, тривають на Покровському та Курахівському напрямках. Армія РФ намагається прорвати оборону українських військ на вузькій ділянці фронту між населеними пунктами Старомихайлівка — Бердичі шляхом наступальних та штурмових дій найбільш підготовлених підрозділів.

Наступальні дії відбуваються як з використанням бронетехніки, так і в пішому порядку, нерідко — на мотоциклах та багі, доповнив головнокомандувач. 

На інших напрямках фронту також неспокійно, але кількість та інтенсивність бойових дій значно менша, констатував Сирський. 

Він додав, що продовжує свою роботу в частинах Східного фронту.

“Головна мета моєї роботи — вивчення ситуації на місці, розв’язання проблемних питань, забезпечення додатковою кількістю боєприпасів, дронів, РЕБ, посилення резервами тощо”, — резюмував головком. 

Читайте такожАрмія РФ перекидає резерви з Куп’янського напрямку на Вовчанськ: цілі окупантів назвав Братчук

Нагадаємо, російським окупантам не вдається форсувати річку Вовча та взяти під повний контроль місто Вовчанськ Харківської області. Зараз Сили оборони України контролюють близько 60% території населеного пункту.

Прямий ефір