Оборонний бюджет НАТО суттєво зріс, це заслуга Росії, — експерт

Штаб-квартира НАТО в Брюсселі (Бельгія). Фото: nato.int

Російський диктатор Володимир Путін припустився помилки, зробивши ставку на шлях імперського завойовника. Натомість йому варто було змінювати якість життя всередині Росії, щоб утриматися при владі. Крім того, НАТО розширюється вздовж кордонів РФ. Про це розповів сьогодні, 23 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ голова Громадської Ліги “Україна — НАТО” Сергій Джердж.

“Путіну, щоб утриматися при владі, потрібно було більше звертати увагу на внутрішню політику, на те, щоб у самій Росії відбувалися якісь зміни. Ну, він обрав, як йому здавалося, найлегший шлях — завоювання сусідніх країн, імперську велич і лякати всіх погрозами”, — вважає експерт.

Він наголосив, що Швеція та Фінляндія вступили до Альянсу, він збільшив присутність у Східній Європі, зростає його американський контингент. Польща також посилює свою співпрацю з Альянсом.

“Росія ніби погрожувала всім, що треба відсунути кордони НАТО, що б там не було. Але все стає навпаки не на користь Росії”, — підсумував гість ефіру.

Крім того, через агресію в Україні та загрози РФ на адресу Польщі та інших європейських країн оборонний бюджет НАТО зростає. Спікер також зазначив, що Альянс не допустить поразки України. Він додав, що політика Угорщини всім давно набридла. Україна ж потрібна Європі.

Читайте також: Винищувачі НАТО провели повітряні маневри поблизу кордонів РФ: як Альянс зміцнює свої східні рубежі (ВІДЕО)

Прямий ефір