Невдовзі треба буде думати про іншого керівника Чечні, — ексдепутат Держдуми

Рамзан Кадиров. Скріншот: https://t.me/RKadyrov_95

Глава Чечні Рамзан Кадиров поки що живий. Але навіть якщо він “видереться”, ситуація з його здоров’ям така, що російській владі треба думати про нового керівника для республіки. Таку думку в прямому ефірі телеканалу FREEДОМ висловив засновник каналу “Утро Февраля”, депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов, коментуючи інформацію про погіршення здоров’я чеченського очільника.

“Ніби поки що живий, але якесь загострення точно є. Закінчиться смертельним результатом чи ні — питання. У Кадирова нещодавно був момент, коли він почав розправлятися зі своїми лікарями, підозрюючи, що вони його труять чи неправильно лікують. Як Сталін колись мав період боротьби з лікарями — нічого нового немає в цьому сенсі під Місяцем. Проте стан справді погіршується. І якщо зараз він видереться, це все одно означає, що зовсім все погано, і, мабуть, скоро треба буде думати про іншого керівника Чечні”, — прокоментував Пономарьов.

У смертельній хворобі Путіна російський депутат не так упевнений, вважаючи, що подібні чутки можуть бути вигідними й російським спецслужбам. На думку Пономарьова, хибні сподівання демотивують людей.

“Спочатку у людей виникає хибна надія, але це надія пасивного характеру: нічого робити не треба, треба лише трішки почекати й все само собою станеться. А потім, коли це само собою не відбувається, люди гадають, що нічого не станеться ніколи. І поринають у стан апатії та депресії. Вся російська опозиція в них перебуває рівно з цих причин. Ні, тільки багнетом і кулею можна змінити ситуацію. А якщо Путін ослабне, і для нього потрібно буде не три кулі, а одна — чудово”, — підбив підсумок Ілля Пономарьов.

Читайте також: “Бункерний оригінал” і всі інші, яких не шкода: інтерв’ю про двійників Путіна з психологом Дмитром Поповим

Нагадаємо, раніше представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов повідомив, що голова Чечні Рамзан Кадиров перебуває у комі. За наявною інформацією розвідників, у нього загострилися хвороби, що і стало причиною такого стану.

Прямий ефір