Не вплине на перебіг війни, — експерт про чергову зміну командувача Західного військового округу в РФ

Ігор Левченко. Скріншот: uatv.ua

У Західному військовому окрузі Збройних сил Росії змінили командувача. Замість генерал-полковника Олександра Журавльова командувачем став генерал-майор Роман Бердников. Бердников випускник Київського суворовського училища 1991 року. З 2021 року він командував угрупуванням Росії у Сирії.

Як зазначив сьогодні, 3 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ керівник секції стратегічного моделювання Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Ігор Левченко, ця ротація не вплине на перебіг війни в Україні.

“Ми не вперше бачимо таку зміну командувачів російської армії, всі вони були пов’язані з невдачами російських військ у війні проти України, починаючи з “відступу” на Київському, Чернігівському, Сумському напрямках. І якщо російська оборона і дії російських військ продовжуватимуться в такому ж ключі, як воно відбувається зараз, я маю великі сумніви, що може щось кардинально змінитися… І цей генерал-майор, швидше за все, не встигне отримати генерал-лейтенанта до того, як його буде замінено на якогось чергового генерала, а може, навіть полковника”, — каже експерт.

Він наголосив, що сама російська військова школа, яку ми бачимо на полі бою, навряд чи буде кардинально змінена.

Читайте також: Контрнаступ ЗСУ триває: як зростають втрати російських окупантів (ВІДЕО)

Прямий ефір