Не показали по ТБ — значить не було: Пономарьов пояснив, чому Путін не відреагував на ситуацію в Бєлгородській області

Володимир Путін. Фото: ukrinform.ua

Президент Російської Федерації Володимир Путін публічно не відреагував на захід у Бєлгородську область російських добровольців. Реакції не було через чітке переконання російського лідера в тому, що якщо подія не потрапила до ЗМІ, значить, її не було. Таку думку сьогодні, 23 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський опозиційний політик, автор YouTube-каналу “Утро Февраля”, депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов.

“Усі 100% ЗМІ контролює Путін. Він може собі дозволити взагалі нічого не говорити про якусь подію. А якщо по телевізору не показали, то з точки зору населення, вона не траплялася. Ось саме цієї тактики він на цей час і дотримується”, — пояснив експерт.

Зараз в Росії ведеться робота з дискредитації операції російських добровольців.

“Реакція Путіна — це не реакція публічного лідера, великого вождя, а реакція чекіста. Тобто зараз він робить усе можливе для того, щоб дискредитувати цю операцію. Для цього використовуються різні методи. Підконтрольні ЗМІ посилаються на різні дискримінаційні матеріали щодо Російського добровольчого корпусу (РДК), пишуть, що вони ультраправі. Російські ліберали говорять про те, що не можна, щоб росіяни брали в руки зброю. Є версія, що це Федеральна служба безпеки (ФСБ) спеціально заманює людей із легіону “Свобода Росії” на свою територію для того, щоб потім позбавити Україну поставок західної зброї”, — зазначив Пономарьов.

Мета одна — домогтися того, щоб це був єдиний такого роду епізод.

“Головне завдання Путіна — щоб ніхто більше не приєднувався [до російських добровольців]. Але не вийде. Уже зараз видно, що ця хвиля отримала новий поштовх”, — констатував експерт.

Також глава РФ не хоче асоціюватися з цими подіями.

“Це така візитна картка Путіна. Це те, яким чином він діяв завжди”, — резюмував опозиціонер.

Читайте також: Буде два напрямки виття: реакцію Путіна на захід у Бєлгородську область російських добровольців спрогнозував Пономарьов

Нагадаємо, російські добровольці продовжують спецоперацію в Бєлгородській області й контролюють кілька населених пунктів. Про це заявили спікери Російського добровольчого корпусу (РДК) і легіону “Свобода Росії”.

Прямий ефір