Буде два напрямки виття: реакцію Путіна на захід у Бєлгородську область російських добровольців спрогнозував Пономарьов

РДК у Бєлгородській області. Фото: focus.ua

У зв’язку із заходом у Бєлгородську область російських добровольців президент РФ Володимир Путін зараз буде залучати всю агентуру, яка є у російських спецслужб серед російської опозиції. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський опозиційний політик, автор YouTube-каналу “Утро Февраля”, депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов.

“Мені здається, що Путін як чекіст обов’язково зараз залучить свою агентуру в російській ліберальній опозиції. Спочатку, щоб вона кричала, що росіяни не повинні вбивати росіян, що недобре переносити війну на території Росії, що може постраждати цивільне населення тощо. Інші будуть волати в інший бік — що війна на території Росії створить загрозу для України, що Україні можуть не дати якісь західні озброєння”, — перелічив політик.

При цьому він наголосив, що немає жодних підстав порушувати питання про непостачання Україні західного озброєння через ситуацію в тій самій Бєлгородській області, адже це не українці, “а росіяни воюють на території своєї країни, й Україна не має до цього жодного стосунку”.

“Гадаю, ось ці два напрямки виття будуть основною відповіддю Путіна. Але треба цьому чинити опір і роз’яснювати, звідки ноги ростуть”, — підсумував Пономарьов.

Читайте також: Затяті прихильники Путіна мають бути зацікавлені в якнайшвидшій поразці Росії — причини назвав Пономарьов

Нагадаємо, 22 травня на прикордонну з Україною територію Бєлгородської області РФ зайшли російські бійці Російського добровольчого корпусу і легіону “Свобода Росії”. Легіон “Свобода Росії” заявив про звільнення від путінського режиму населених пунктів Козинка і Гора-Поділ у Бєлгородській області. У мережі з’явилося відео, як бронетехніка в’їхала на територію російського пункту прикордонного пропуску в Грайворонівському районі. Добровольці заявляють, що місцевому населенню нічого не загрожує, оскільки основна їхня мета — боротьба з путінським режимом, зокрема й у військовий спосіб.

Читайте також: Дата заходу російських добровольців у Бєлгородську область буде історичною, — Пономарьов

Прямий ефір