Спецоперація на території Бєлгородської області триває — деталі від РДК і легіону “Свобода Росії” (ВІДЕО)

Бійці РДК і легіону "Свобода Росії". Фото: uatv.ua

Російські добровольці продовжують спецоперацію в Бєлгородській області й контролюють кілька населених пунктів. Про це заявили спікери Російського добровольчого корпусу (РДК) і легіону “Свобода Росії”, які повернулися на територію України, щоб дати пресконференцію. Проміжні підсумки військові оцінюють позитивно — цей рейд показав усьому світу реальну картину російської оборони. Спікери також спростували інформацію про великі втрати особового складу, повідомляє FREEДОМ.

“Я вам як військова людина пояснюю, що ми не говоримо того, чого ми рано чи пізно не зробимо. Російська армія — це колос на глиняних ногах. Позавчора всі переконалися, що кордон не на замку: туди можна зайти, виконати свої завдання. Якщо вчора це було кілька десятків квадратних кілометрів території, то завтра це будуть сотні квадратних кілометрів, уже буде не село, а обласний центр. Знайдуться люди, які нам допоможуть у Росії, які на нас давно вже чекають”, — заявив військовослужбовець легіону “Свобода Росії” з позивним “Цезар”.

Головною метою бійці називають звільнення Росії від путінського режиму. Саме для цього вони й проводять такі операції, щоб показати росіянам ціну слів Путіна про нібито захист громадян РФ. За словами солдатів, рейд уже мав колосальний медійний ефект.

“У наш чатбот пишуть люди, зрозуміло, це можуть бути агенти ФСБ, божевільні, хто завгодно… Але в наш чатбот пишуть люди: “Я живу в Бєлгородській області. Ви тут надовго? Ми готові перебігати кордон. Ми за вас! Ви молодці!”. Таких повідомлень величезна кількість”, — розповідає командир РДК з позивним “Вайт Рекс”.

Бійці спростовують заяву російських пропагандистів і чиновників про нібито ліквідовані десятки диверсантів. Загальні втрати за операцію становили дві людини загиблими та 10 пораненими. У бійців є поповнення у вигляді полоненого і захопленого у ФСБ бронетранспортера.

“Сідаєш у БТР, вмикаєш, заводиш масу, їдеш. Усе. Там були ангари з російською технікою і ми почали її забирати”, — ділиться досвідом захоплення бронетранспортера воїн РДК з позивним “Фортуна”.

Після пресконференції бійці повернулися до своїх формувань на територію Росії — їхня військова операція триватиме. Про терміни завершення не повідомлялося.

Читайте також: Ситуація в Бєлгороді змусила режим Путіна зіткнутися з “цікавим явищем”, — Юсов

Нагадаємо, 22 травня російські добровольчі формування зайшли з території України на територію Росії та встановили контроль над низкою населених пунктів.

На КПП “Грайворон” бійці РДК забрали БТР, стрілецьку зброю та іншу техніку у військовослужбовців РФ.

Читайте також: Початок спекотного літа у РФ: що говорить російська опозиція про події в Бєлгородській області

Прямий ефір