Найстрашніше, коли твої діти виховані твоїм ворогом, — Сеітаблаєв про необхідність звільнення Криму

Війна Росії проти України має закінчитися в Криму повною поразкою РФ, оскільки окупація українських територій почалася саме з півострова 10 років тому. Таку думку сьогодні, 26 лютого, висловив український режисер Ахтем Сеітаблаєв на полях “Кримського форуму 26-2-14”, інформує FREEДОМ.

Він також наголосив на важливості продовження боротьби українців з окупацією всіма можливими методами.

“Одна з найстрашніших речей, яка може статися в житті людини, це коли твої діти виховані твоїм ворогом. Я зараз говорю не про своїх дітей конкретно, але всі українці — наші діти. Вважаю, що пам’ятати про те, що Крим окупований, — це ознака людини, у якої є емпатія, совість, гідність і віра у справедливість”, — сказав Сеітаблаєв.

“Війна Росії проти України почалася з Криму, і вона повинна закінчитися в Криму повною поразкою агресора. І нагадаю, що ніякої кримської війни Росія не вигравала, програє і цю”, — додав режисер.

Читайте також: У Києві відбувся “Кримський форум 26-2-14” — головні заяви та висновки (ВІДЕО)

Нагадаємо, 26 лютого в Києві відбувся “Кримський форум 26-2-14”, основний меседж якого — війна Росії проти України розпочалася в Криму, там вона має і завершитися, Учасники обговорювали деокупацію та реінтеграцію Криму, переслідування кримських татар росіянами та спротив громадян України на тимчасово окупованому півострові.

Організаторами форуму виступали — Представництво президента України в Автономній Республіці Крим, Кримська платформа, державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

Прямий ефір