Найкращий спосіб нейтралізації Путіна — це українська армія, — дипломат про танки для ЗСУ

Андерс Аслунд. Ілюстративний скріншот: uatv.ua

“Зелені” — найліберальніші в уряді Німеччини та виступають за підтримку України, але багато політиків країни все ще перебувають під впливом Кремля і не розуміють поточної ситуації. Але ФРН поступово переходить на правильну позицію, а ЗСУ необхідно передати якнайбільше зброї для перемоги над країною-агресором. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив шведсько-американський економіст та дипломат, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд, коментуючи передачу Україні танків Leopard 2.

“Німецькі соціал-демократи просто не розуміють зовнішньої політики, не розуміють Україну, не розуміють Росію. І треба завжди пам’ятати, що головним агентом Путіна в Європі був лідер соціал-демократів 2005 року”, — каже Аслунд.

Дипломат переконаний, що великий тиск європейських країн вплинув на позитивне рішення канцлера Німеччини Олафа Шольца. Він також додав, що, на жаль, є люди, особливо в Німеччині та у Вашингтоні, які все ще дуже бояться провокувати Путіна.

“Але люди в Східній Європі чудово розуміють, що найкращий спосіб нейтралізації Путіна — це українська армія. І якщо українська армія отримає зброю, росіяни не будуть використовувати ядерну зброю, бо тоді вони самі помруть. Немає можливості перемогти з ядерною зброєю. Це тільки може бути божевільний, і вони не такі божевільні”, — сказав гість ефіру.

Читайте також: Постачання західних танків допоможуть ЗСУ завдати поразки російській армії, — ISW

Прямий ефір