Над порятунком українських воїнів із “Азовсталі” працює безпосередньо Зеленський

Полк "Азов"

Голова Донецької ОВА Павло Кириленко в ефірі марафону українських телеканалів заявив, що екстракція українських військовослужбовців із металургійного комбінату “Азовсталь” перебуває під особистим контролем Володимира Зеленського.

“З “Азовсталі” у Маріуполі вивели всіх цивільних осіб: жінок, дітей та людей похилого віку. Наразі триває складна процедура безпосередньо під контролем президента України – процес (порятунок) військових”, – розповів Павло Кириленко.

Глава ОВА Донеччини наголосив, що про подальші кроки з евакуації інформуватиме керівництво України. Він також нагадав, що українці високо цінують внесок захисників Маріуполя не лише на рівні міста, а й усієї України: саме вони знищили велику кількість російських окупантів і не дають ворогу  просунутися далі.

Раніше в батальйоні “Азов” повідомили, що минулої доби країна-агресор РФ здійснила 38 авіанальотів на “Азовсталь”, зокрема чотири – зі стратегічних бомбардувальників. При цьому ворог не припиняє спроб захопити завод, обстрілюючи його з артилерії, танків та інших видів озброєння.

Нагадаємо, історик Георгій Касьянов в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA пояснив, чому для внутрішньої пропаганди Росії треба продемонструвати, що вони знищили батальйон “Азов”.

ЄС працює над планом компенсації для Угорщини, якщо Орбан погодиться на заборону нафти з РФ – Politico

Помер перший президент України Леонід Кравчук

Читайте також: Зеленський – парламенту Словаччини: Україні потрібна допомога від вашої країни літаками та гвинтокрилами

Прямий ефір