Будь-який перетин кордону для нас уже є успіхом, — командир РДК про ситуацію в Бєлгородській області

Командир РДК White Rex. Фото: uatv.ua

Командир Російського добровольчого корпусу (РДК) із позивним White Rex розповів, що після проведення спецоперації в Бєлгородській області у них двоє поранених, загиблих немає. На КПП “Грайворон” вони забрали БТР, стрілецьку зброю та іншу техніку у військовослужбовців РФ, повідомляє FREEДОМ.

Відповідаючи на запитання про те, наскільки далеко РДК вдалося просунутися територією Російської Федерації, White Rex зазначив, що будь-який перетин кордону РФ і повернення назад можна назвати успіхом.

“Це територія ворога, це тимчасово окупована територія нашої Батьківщини, тому будь-який перетин кордону для нас уже є успіхом, тому що ми ведемо диверсійну, пропагандистську діяльність, розвідувальну”, — заявив він.

За словами командира РДК, у корпусу є трофейна техніка і зброя.

“У наш чатбот пишуть люди, які готові приєднатися до нас”, — додав він.

Читайте також: Ситуація в Бєлгороді змусила режим Путіна зіткнутися з “цікавим явищем”, — Юсов

Нагадаємо, 22 травня на прикордонну з Україною територію Бєлгородської області РФ зайшли бійці Російського добровольчого корпусу і легіону “Свобода Росії”. Вони заявили про “звільнення від путінського режиму” населених пунктів Козинка і Гора-Поділ у Бєлгородській області. У мережі з’явилося відео, як бронетехніка в’їхала на територію російського пункту прикордонного пропуску в Грайворонівському районі.

Читайте також: Війна приходить в дім до росіян, вона “вийшла з телевізора” — Дунда про події в Бєлгородській області

Прямий ефір