Міністр фінансів України зустрівся з віцепрезидентом ЄБРР

Фото з сайта mof.gov.ua

Сьогодні, 22 листопада, міністр фінансів України Сергій Марченко зустрівся з новопризначеним віцепрезидентом Європейського банку розвитку та реконструкцій з питань політики та партнерства Марком Боуменом.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт Мінфіна.

У зустрічі також взяли участь заступник міністра фінансів Олександр Кава, заступник директора ради директорів ЄБРР від України Артем Шевальов, віцепрезидент ЄБРР Алан Пію та директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

Сторони обговорили співпрацю України з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з МВФ та Світовим банком, поточний стан реалізації проєктів, які підтримує ЄБРР в Україні, та перспективи подальшого співробітництва.

Сергій Марченко подякував представникам банку за ефективну спільну роботу та додав, що ЄБРР є одним із ключових партнерів України.

“Станом на листопад ми успішно реалізовуємо 8 проектів ЄБРР на суму 1,68 млрд євро. Кредитні кошти Банку – це можливість втілити важливі проєкти в Україні. Ми і надалі зацікавлені посилювати співпрацю в пріоритетних для країни напрямах – інфраструктурі та енергетиці”, – зазначив Сергій Марченко.

Нагадаємо, Київ взяв 140 млн євро кредиту у ЄБРР на модернізацію тепломереж.

Читайте також: Україна створить кліматичний фонд за підтримки Світового банку

Прямий ефір