Мінінфраструктури та Airbus підписали меморандум про співпрацю

Фото ОП

У присутності президента Володимира Зеленського підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України та Airbus щодо національного авіаперевізника.

Про це пише UA із посиланням на Офіс президента.

Документ підписали міністр інфраструктури Олександр Кубраков та віцепрезидент Airbus у Європі та Центральній Азії Кімон Сотіропулос під час форуму “Велике будівництво: авіація та туризм”.

Меморандум закріплює спільну мету України та Франції – розвиток та співпраця у сфері авіації.

Документ визначає алгоритм подальшої співпраці держав у межах створення національного авіаперевізника, включаючи, але не обмежуючись придбанням ним повітряних суден.

“Це такий перший крок, коли ми можемо почати співпрацювати як два рівноправних партнери”, – зазначив Кубраков.

Кімон Сотіропулос вітає рішення українського уряду щодо створення національного авіаперевізника.

“Ми бачимо, що в Україні – країні, яка має надзвичайно великий потенціал для туризму, для бізнесу й будь-яких нових можливостей, є великий потенціал для створення нового перевізника”, – сказав він.

Кімон Сотіропулос зауважив, що створення національного авіаційного перевізника України відбудеться “з нуля”, тож можна буде одразу інвестувати у досконаліші технології, у кращий авіаційний флот, який залишатиме менше вуглецевого сліду, споживатиме менше палива, а отже – буде більш дружнім до довкілля.

Раніше Володимир Зеленський анонсував будівництво двох аеропортів на сході України та на Закарпатті.

Читайте також: Шмигаль доручив знизити ціни на авіаперевезення по Україні

Прямий ефір