Масовий протест в Росії малоймовірний, — Чувіляєв

Російські еліти продовжують наживатися на громадянах. Невдоволення таки діями “верхівки” серед населення існує, але очікувати, що це викличе масові протести — не варто. Таку думку сьогодні, 25 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив прессекретар проєкту “Идите лесом” Іван Чувіляєв. 

“Чекати, що росіяни, відчуваючи, що хтось збагачується, поки їхні сини, брати, чоловіки і батьки повертаються в цинкових трунах і змушені уникати мобілізації будь-якими доступними засобами, чекати, що це викличе дійсно серйозний протест я б не став — ніщо не вказує на те, що масовий протест може бути”, — сказав він.

Чувіляєв зазначив, що росіяни звикли до існування “верхівки”, яка насолоджується життям, тоді як звичайні громадяни змушені виживати. І додав, що в сучасної Росії майбутнього не існує.

“Це означає, що немає жодної відповідальності за те, чим ти зараз займаєшся. Майбутнього немає взагалі як структури, як субстанції. Немає такої речі, як майбутнє. Є сьогоднішній день, у якому необхідно заробити гроші, вижити і виконати свою роботу. Я думаю, що жодна людина з найбагатшою фантазією зараз не може сказати, яке майбутнє у країни під назвою Росія і у громадян цієї країни, що їх чекає попереду, не знає ніхто”, — вважає Іван Чувіляєв.

Читайте також: Росіяни свідомо погоджуються з пропагандою, яку диктує режим — думка

Нагадаємо, серед росіян, які воювали або донині воюють проти України, найактивніше критикують Кремль дві людини. Це колишній співробітник ФСБ, бойовик Ігор Стрєлков-Гіркін, який брав участь у захопленні Криму та кількох міст Донецької області, а також засновник приватної військової компанії “Вагнер” Євген Пригожин, якого називають людиною, наближеною до Путіна.

Прямий ефір