Максим Крипак здобув 5-те “золото” і став найуспішнішим українським паралімпійцем

Фото з сайта paralympic.org

Українець Максим Крипак виграв 5-те “золото” на Паралімпійських іграх у Токіо. Ця медаль – 15-та в кар’єрі атлета.

Про це пише UA з посиланням на paralympic.org.

Згідно з повідомленням, Крипак отримав “золото” на дистанції 200 метрів комплексним плаванням у класі SM10. Українець показав результат 2:05.68 і побив паралімпійський рекорд українця Дениса Дуброва. “Срібло” отримав італієць Стефано Раймонді – 2:07.68; “бронзу” – голландець Бас Таккен – 2:11.39.

26-річний Максим Крипак виступає у паралімпійській категорії S10, куди входять атлети з мінімальним ушкодженням тіла, яке впливає на функціонування ніг.

Нагадаємо, 2 вересня Крипак виграв фінальний заплив на 100-метровій дистанції на спині, встановивши світовий рекорд.