Паралімпіада-2020: українські спортсмени здобули ще 4 медалі

Фото Укрінформ

Українські спортсмени завоювали ще 4 медалі на Паралімпіаді-2020 – 1 “золото” та 3 “срібла”.

Про це пише UA із посиланням на Укрінформ.

Так, Сергій Ємельянов здобув “золото” у веслуванні на байдарці-одиночці у класі KL3. Він подолав дистанцію 200 метрів за 40,355 секунди.

Велогонщик Єгор Дементьєв посів друге місце у шосейній гонці у класі С4-5.

Окрім цього, володарями срібних медалей стали легкоатлети Микола Жабняк та Людмила Даниліна.

Дискобол Жабняк із результатом 52,43 метра став другим у класі F37, а Даниліна у класі Т20 посіла друге місце у бігу на 1 500 метрів (4 хвилини 32.82 секунди).

Всього в активі паралімпійської збірної України вже 89 нагород – 21 золота, 43 срібних та 25 бронзових.

Як відомо, Паралімпіада в Токіо розпочалася 25 серпня і триватиме до 5 вересня. Україну представляють 143 спортсмени в 15 видах спорту.

Раніше повідомлялося, що український плавець Максим Крипак встановив світовий рекорд.

Також нагадаємо, що 2 вересня українець Олексій Денисюк виграв бронзову медаль у кульовій стрільбі.