“Лідер, гідний хоробрості свого народу”: Байден присвятив Зеленському колонку в Time

Президент США Джо Байден написав колонку про свого українського колегу Володимира Зеленського в журналі Time. Вона присвячена тому, що лідер України увійшов до списку 100 найвпливовіших людей за версією Time у 2022 році.

“В особі президента Зеленського народ України має лідера, який гідний їхньої хоробрості та стійкості, оскільки громадяни всієї країни – власники магазинів та солдати, кравці та водії вантажівок – борються за свої оселі та свою свободу”, – написав президент США.

Джо Байден підкреслив, що країни вільного світу, натхненні прикладом Зеленського, стали більш згуртованими, рішучими та цілеспрямованими, ніж будь-коли останнім часом.

“За підтримки США, наших союзників та партнерів він залишив слід в історії та довів світові, що Україна існуватиме довго, а її народ матиме демократичне майбутнє, якого він так довго хотів”, – наголосив американський лідер.

Нагадаємо, правозахисник, засновник громадської організації “Східна правозахисна група” Павло Лисянський в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розказав, що послабленням мобілізації в ОРДЛО окупанти намагаються виманити тих, хто ховається.

Зеленський назвав умови зустрічі з Путіним

Читайте також: Фахівець з питань Східної Європи, історик та професор Єльського університету Тімоті Снайдер описав ознаки фашизму в Росії

Прямий ефір