Китай не підтримує Росію та заробляє на війні в Україні — думка експерта (ВІДЕО)

Флаг Китая. Фото: pixabay.com

Китай зайняв нейтральну позицію у російсько-українській війні та використовує ослаблення РФ перед Заходом з вигодою для себе. Про це сьогодні, 3 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДOM сказав президент центру “Політика”, громадський та політичний діяч Ігор Попов.

“Китай відкрито не підтримує ані фейкові референдуми, ані анексії, ні війну. Китай займає нейтральну позицію, і він використовує ослаблення Росії перед Заходом у цій війні. Тобто Китай досягає максимальних знижок від Росії, Китай може дати прихисток російським капіталам, як державним, так і корупційним, на своїй території, і не факт, що віддасть. До речі, прикладом останнього стало недавнє ослаблення юаня. Ввести російські золотовалютні резерви в юань було легко, а ось вивести можна лише з дозволу китайського керівництва.Тобто Китай заробляє за рахунок Росії у цій війні”, — пояснив він.

Ігор Попов зазначив, що Росія особливої ​​підтримки від Китаю не отримає, максимум — вето на голосуванні в Раді Безпеки ООН. Водночас якщо Китай вплутається в якусь війну, то Росія йому нічим не зможе допомогти.

Читайте також: Росія все більше стає колонією Китаю — роз’яснення експерта

Прямий ефір