Конфлікт Генштабу ЗСУ та Зеленського: Фесенко пояснив, навіщо Кремль розганяє фейки

Володимир Фесенко. Фото: uatv.ua

Ще на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну президент РФ Володимир Путін закликає українських військових скинути чинну українську владу. Згодом ці заклики переросли в інформацію про конфлікт, який нібито є між Генеральним штабом ЗСУ та Офісом президента України. Про це сьогодні, 5 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав політолог Володимир Фесенко.

“Коли тільки розпочиналося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, Путін вже тоді звертався спеціально до українського генералітету, до керівництва Збройних сил України, до керівників спецслужб, мовляв, скидайте владу в Україні та домовляйтеся з російським керівництвом. Це був спеціальний сигнал. Мабуть, у Кремлі вже тоді сподівалися, що нібито військові дуже незадоволені політичним керівництвом і можна буде розіграти таку комбінацію”, — розповів він.

За його словами, надії Кремля на те, що військові повалять владу в Україні, не підтвердилися.

“Це вкотре показує, що у Кремлі абсолютно неадекватно сприймають ситуацію всередині України. І навпаки, ось усі очікування Кремля про те, що українська влада слабка, що її нібито ніхто не підтримує, а виявилося навпаки, підтримка на рівні 90% і більше” , — пояснив політолог.

Він наголосив, що необхідно спростовувати російські фейки конкретними фактами.

“Говорять про нібито сперечання між Офісом президента та Генштабом, але при цьому практично в щотижневому режимі відбувається спілкування між американською та українською стороною. З американської сторони беруть участь помічник президента з національної безпеки Салліван та начальник комітету начальників штабів, аналога нашого Генштабу. З нашого боку бере участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак та Валерій Залужний, як командувач Збройних сил України. Ось вам приклад конкретної взаємодії в цьому випадку у спілкуванні з нашим головним західним партнерам Сполученими Штатами”, — сказав Фесенко.

Політолог зауважив, що таких фактів досить багато. Фесенко додав, що конкретні факти спростовують фантазії Кремля, який зараз не має реальних успіхів, а лише поразки. Саме тому, вважає він, російське керівництво видає бажане за дійсне.

Читайте також: Конспірологія на службі Кремля: як пропагандисти маніпулюють свідомістю росіян

Прямий ефір