Кліщіївка залишається одним з найбільш активних напрямків атак з боку ЗС РФ, — речник Східного угруповання військ

Українські воїни в деокупованій Кліщіївці. Скріншот: t.me/osirskiy

Напередодні українські військові звільнили село Кліщіївка Донецької області та зайняли укріплені позиції. Але російські окупаційні війська продовжують спроби відбити втрачене. Про це сьогодні, 18 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив керівник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш.

Він також поділився інформацією про те, як проходили бої української армії під час звільнення Кліщіївки.

“Перш за все, наш керівний склад турбується про життя і здоров’я військових. І у зв’язку з тим, що територія дуже замінована, а також на цьому напрямку зосереджено 52 тис. окупантів, що є сильним угрупуванням, нам було важливо правильно спланувати місію, щоб максимально зберегти життя військових, — прокласти дороги серед мінних полів, зачистити повністю територію і взяти її під свій контроль”, — розповів він. 

Євлаш зауважив, що над звільненням Кліщіївки працювали 80-та окрема десантно-штурмова бригада, 5-та окрема штурмова бригада, Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють”, а також 95-та окрема десантно-штурмова бригада.

Наразі, за словами речника, російські війська не припиняють обстрілювати звільнену Кліщіївку.

“Дійсно, Кліщіївка залишається одним із найінтенсивніших напрямків. Противник намагається відбити втрачені позиції, але безуспішно. На цьому напрямку Сили оборони України зайняли укріплену позицію, і в противника великі проблеми”, — підсумував Ілля Євлаш.

Читайте також: Знищено ще 620 загарбників та 34 повітряні цілі: втрати росармії оновив Генштаб ЗСУ

Як повідомлялося, на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі Білої Гори Донецької області. Противник безуспішно намагався прорвати українську оборону в районі Андріївки. Натомість Сили оборони продовжують штурмові дії в районі Кліщіївки, закріплюються на досягнутих рубежах.

Прямий ефір