Хто в РФ може масово вийти на протести — думка аналітикині (ВІДЕО)

Ольга Курносова. Фото: story.ru

На масові протести в Росії проти повномасштабної війни в Україні першими вийдуть матері російських військових. Таку думку сьогодні, 24 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловила російська політична аналітикиня та головна редакторка порталу After Empire Ольга Курносова.

“Путін збирається зустрічатися зі спеціально навченими “матерями мобілізованих” — співробітницями ФСО (Федеральної служби охорони РФ, — ред.), які то грають стюардес, то рибалок, то ще когось. Але не з Комітетом солдатських матерів Росії, і не з Радою матерів та дружин. Представники цих організацій спеціально приїхали до Москви, сподіваючись, що вдасться зустрітися з ним. Але цього не станеться, вони можуть сказати неприємні речі”, — сказала вона.

Курносова вважає, що у найближчому майбутньому матері російських мобілізованих вийдуть на масові протести проти війни в Україні, оскільки питання стоїть про життя рідних.

“І настане момент, коли росгвардійці перестануть тягти до автозаків людей, але це залежатиме від того, скільки матерів вийдуть”, — підсумувала Ольга Курносова.

Читайте також: Перевага на боці України: російські війська намагаються прорвати оборону — ЗСУ дають відсіч (ВІДЕО)

Прямий ефір